Telafi Sınavlarına Girecek Öğrenciler
2022-2023 Vize Sınavı Duyurusunda sınavların tümünün uzaktan internet bağlantısıyla yapılacağı ve UNIKA Sınavlarında sorun yaşamamak için yedek cihaz ve alternatif internet bağlantısını sınavdan önce hazırlamanın öğrencinin sorumluluğunda olduğu ilan edilmiştir. Bu nedenle Sağlık Raporu dışında bildirilen Mazeret Sınavı Talepleri uygun görülmemiştir.

2022 - 2023 Bahar Dönemi Vize sınavlarında resmi belge ibraz ederek mazeret beyan eden öğrencilerden telafi sınavına gireceklerin listesine ulaşmak için tıklayınız. Listede unika sınavları belirtilen gün ve saatte online ve gözetimsiz olarak yapılacak, öğrenciye herhangi bir nedenle tekrar telafi hakkı verilmeyecektir. Klasik ve Sözlü sınavlarda Mazeret Sınavı uygun görülen öğrencilerimizin ilgili dersin hocası ile iletişim kurması gerekmektedir.
 
Listede adı bulunmayan öğrencilerin telafi talepleri fakülte yönetim kurulunca değerlendirilmiş ve uygun bulunmamıştır. Telafi talebinde bulunduğu halde listede adı bulunmayan öğrenciler yeniden dilekçe yazsalar da tekrar değerlendirmeye alınmayacaktır.